• Bemutatkozás
  • Támogatók

SAJTÓMEGHÍVÓ

2020. JÚNIUS 9. Hírek sajtótájékoztató

Együttműködési megállapodás aláírása a Pécsi Egyetemi Atlétikai Club és az 1. MCM-Diamant Kaposvári Női Röplabda Club, valamint a Kaposvári Röplabda Akadémia között.

Sajtótájékoztatóval egybekötött ünnepélyes aláírás keretében együttműködési megállapodás köt a Pécsi Egyetemi Atlétikai Club és az 1. MCM-Diamant Kaposvári Női Röplabda Club, valamint a Kaposvári Röplabda Akadémia. A sajtótájékoztató keretében a megállapodás keretrendszere mellett bemutatásra kerül a Pécsi Egyetemi Atlétikai Club röplabda szakosztályának jövőképe is.

A felek elkötelezettek abban, hogy az együttműködési megállapodás megkötésével a regionális röplabda jövőképét kialakítva az utánpótlás képzés megerősítésével a dél dunántúli régió országos szinten meghatározó szereplővé lépjen elő.

A sajtótájékoztató

• időpontja: 2020. június 12. 10:00
    • helyszíne: 7633 Szántó Kovács János u. 1\B, Modern Városok Program tárgyaló

A sajtótájékoztatón részt vesz:

• Dr. Horváth Balázs a Pécsi Egyetemi Atlétikai Club röplabda szakosztályának elnöke,
    • Dr. Karl Schultes az 1.MCM-Diamant Kaposvári Női Röplabda Club elnöke,
    • Orosz Ferenc a Kaposvári Röplabda Akadémia elnöke
    • Jenei Zoltán a Pécsi Egyetemi Atlétikai Club társadalmi elnöke,
    • Prof. Dr. Ács Pongrác Pécsi Egyetemi Atlétikai Club ügyvezető elnöke
    • Ludvig Zsolt a Magyar Röplabda Szövetség főtitkára
    • Bódis Tamás a sport 36 tulajdonosa a Magyar Röplabda Szövetség és a PTE PEAC röplabda szakosztály szponzora

A sajtótájékoztatóra vonatkozóan előzetes sajtóakkreditáció nincs, tisztelettel várjuk a sajtó valamennyi képviselőjét.

További információ:

Hoffbauer Márk

koordinációs vezető

Pécsi Egyetemi Atlétikai Club

Tel.: 06 30 816 1403

E-mail: hoffbauermark@gmail.com

Pécsi Egyetemi Atlétikai Club | H-7622 Pécs, Vasvári Pál utca 4. | +36-72/501-500 | info@pte.hu