• Bemutatkozás
  • Kapcsolat
  • Támogatók
  •

Gyöngyösi Zoltánt Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata a Város Napja alkalmából Pro Civitate-díjjal tüntette ki.

2021. SZEPTEMBER 2. Hírek esemény

Az Önkormányzat a díjat általában egy életmű elismeréseként annak a polgárnak adja, aki a város gazdasági, tudományos, kulturális, művészeti, oktatási, sportéletében, vagy a közélet egyéb területein hosszú ideig, kimagasló tevékenységet végzett.

Gyöngyösi Zoltán a Sportiskola korábbi vezetőjeként, jelenleg testnevelő tanárként is rendkívül sokat tesz és tett Pécs város sportjáért. A PEAC részéről leginkább a pécsi röplabda sikereiért elvégzett tevékenységére lehetünk a legbüszkébbek. Bízunk benne, hogy szakértelme segítségével a pécsi sport és röplabda bázis a továbbiakban is bővülni fog, melyek révén a PEAC-os sikerek is garantáltak lesznek.

A díjhoz ezúton is gratulálunk Gyöngyösi Zoltánnak.

Pécsi Egyetemi Atlétikai Club | H-7622 Pécs, Vasvári Pál utca 4. | +36-72/501-500 | info@pte.hu